Як відростити косу до пояса і захистити волосся

ТРЕБА РОЗЧІСУВАТИСЯ ЧАСТІШЕ І РОБИ МАСАЖ
Трихологи радять розчісувати волосся якомога частіше протягом усього дня, щоб поліпшити кровообіг шкіри голови. Також в цьому питанні допоможе масаж. Візьми за правило щовечора ретельно розчісувати волосся і робити масаж голови протягом декількох хвилин. Покращуючи кровообіг, ти забезпечуєш харчування волосяних цибулин, в результаті — волосся росте швидше. Тільки не чекай результату через тиждень, треба запастись терпінням.

НЕ РОЗЧІСУЙ МОКРЕ ВОЛОССЯ
Мокре волосся уразливе, в цьому стані його легко пошкодити. Дочекайся, коли пасма підсохнуть, і тільки тоді акуратно розчешися.

НЕ ВИКОРИСТОВУЙ ГАРЯЧУ ВОДУ
Комфортна для волосся температура води невідчутна, в ідеалі — коли шкірі голови ні гаряче, ні холодно. Волосся віддячать тебе блиском і довгограючою чистотою. Гаряча вода, наприклад, посилює роботу сальних залоз, тому волосся швидше забрудниться.

ТРЕБА НАНОСИТИ ШАМПУНЬ ДБАЙЛИВО
Налий шампунь в долоні і тепер наноси на волосся. Рухайся повільно масажуючи шкіру голови. Намагайся не скручувати і не терти волосся, щоб уникнути ламкості.

ЧАС МИТИ ЩІТКУ
Коли ти в останній раз це робила? Тільки чесно! На щітці скупчуються пил, мікроби, і якщо не чистити її, вся ця «краса» залишатиметься на шкірі голови і волоссі. В ідеалі мити гребінець потрібно раз на два тижні в мильному розчині. Здоров’я волосся починається зі здорової шкіри голови.

АКУРАТНО СУШИ ВОЛОССЯ
Не варто після миття терти шкіру голови і волосся рушником і закручувати їх у тюрбан. Різкі рухи і жорсткий рушник серйозно травмують волосся. А ще після таких маніпуляцій волосся сторчить в різні боки і не хоче вкладатися. Загалом, знову ж таки, волосся краще дбайливо просушити.

НЕ РОБИ ТУГІ ЗАЧІСКИ І ХВОСТИ ЧАСТО
Кінський хвіст, хвацько пов’язана коса або недбалий пучок однозначно надають твоєму образу пікантності. Але коли ти стягуєш волосся занадто сильно або робиш такі укладання часто, пасма слабшають, порушується кровообіг, волосся починає сіктися і погано рости. Загалом, влаштовуй собі вихідні пару раз в тиждень і ходи з розпущеним волоссям.

ВИКОРИСТОВУЙ ТЕРМОЗАХИСТ
Перед сушінням / укладанням волосся наноси по всій довжині термозахисний засіб, щоб уберегти пасма від сухості. Особливу увагу приділяй кінчикам, як правило, це завжди сама «посушлива ділянка».

РЕГУЛЮЙ ТЕМПЕРАТУРУ ФЕНА
Професійні стилісти наполягають на сушінні прохолодним повітрям. Під час сушіння тримай фен на відстані 10 см від голови, щоб не перегріти шкіру.