Екологія та захист навколишнього середовища

Компанія Тетра Пак розуміє ступінь своєї відповідальності перед суспільством за дбайливе ставлення до навколишнього середовища та природних ресурсів. Саме тому компанія представляє інноваційну для українського ринку упаковку з торговим знаком FSC, який гарантує, що лісові ресурси, використані для її виробництва, походять з джерел, які пройшли аудит, й будуть відновлені.

За даними компанії Тетра Пак, все більше споживачів звертають увагу на екологічні характеристики упаковки продуктів харчування і екологічні програми виробників. Розміщення на упаковці маркування FSC дозволяє компаніям інформувати покупців про ті відповідальні кроки, які вони роблять для захисту навколишнього середовища.

Тетра Пак віддає перевагу постачальникам сировини для виробництва упаковки, що мають сертифікат ланцюжка поставок FSC CoC (Chain of Custody). Компанія по всьому світу проводить планомірну сертифікацію всіх фабрик і офісів у відповідності зі стандартами Лісової опікунської ради, щоб мати можливість пропонувати FSC-сертифіковану упаковку замовникам.

Тетра Пак підтримує Лісову опікунську раду вже тривалий час і виступає за збереження навколишнього середовища в усьому її розмаїтті.
У планах компанії — повністю перейти на виробництво продукції з FSC сертифікованої сировини до 2020 року. У 2010 році 28% всього придбанно Тетра Пак картону мали сертифікат FSC. Мета на 2012 рік — досягти 50%, і це буде наступним кроком на шляху до поставки 100% сертифікованого матеріалу.

КУПУЮЧИ СОКИ В АСЕПТИЧНІЙ УПАКОВЦІ ТЕТРА ПАК, ВИ ПРИЙМАЄТЕ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ У ЗБЕРЕЖЕННІ ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ.